5 סיבות לשכור חברת ייעוץ בכוח אדם

כדי להשיג את הכישרון הטוב ביותר, חברה יכולה להקים צוות גיוס פנימי או להעסיק חברת ייעוץ בכוח אדם. בעוד שהראשון דורש השקעת זמן, כסף ומאמצים בניהול צוות נפרד לחיפוש, סינון וראיון של המועמדים, הגישה השנייה מבטיחה למועמדים מתאימים ללא כל מאמץ וגם זה תוך זמן קצר. חברות כוח אדם הן דרך יעילה למציאת הכישרון הטוב ביותר תוך חיסכון בזמן, אנרגיה ומשאבים אחרים. הם מגייסי הצד השלישי המנתחים את צרכי כוח האדם של העסק ומשרטטים פיתרון אידיאלי למציאת הכישרון הטוב ביותר מתוך מאגר המועמדים הגדול. ומציאת הכישרון הנכון היא לא הסיבה היחידה שבגללה עסקים צריכים להזמין כוח אדם או חברת ייעוץ השמה. להלן 5 הסיבות להעסקת חברת ייעוץ בכוח אדם.

מכיוון שהוא מסנן מועמדים מהמועמדים – בעוד שפרסום למשרות בלוחות דרושים או באתר החברה מושך אליו מועמדות מכל סוגי מחפשי העבודה, חברת ייעוץ כוח אדם מסננת ומביאה את המועמדים המתאימים מהמועמדים. רבים מהמועמדים המועמדים דרך פרסומות דרושים או פורטלים מקוונים עשויים שלא להיות התאמה אידיאלית לתפקיד. לעומת זאת יועצי כוח האדם משקיעים את זמנם, משאביהם וכוחם בסינון, סינון, הערכה וסריקה של מחפשי העבודה לפני שהם מציגים אותם בפניכם. על ידי שכירת כוח אדם או ייעוץ השמה, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שתקבל רק רשימה של מועמדים שהוקרנו מראש הזכאים למשרה פנויה.

מכיוון שיש לה רשת מגוונת של מחפשי עבודה – חברות ייעוץ כוח אדם אינן נשכרות רק על ידי חברות כדי להשיג את הכישרון הטוב ביותר, אלא גם מחפשי העבודה פונים אליהם בכדי למלא את צרכיהם התעסוקתיים. בהיותם מחוברים למחפשי עבודה שונים, הם מחזיקים בסיס נתונים גדול של מועמדים ראויים במגזרים רבים, אנכיים בתעשייה, מיומנויות, הכשרה בחינוך וניסיון. על ידי שכירת חברת ייעוץ עבודה, עסקים יכולים למצוא בקלות את המועמדים הטובים ביותר על פי הניסיון, המיומנות או הפרופיל הנדרשים.

מכיוון שיש לו גישה לכישרון הטוב ביותר – אחת הסיבות הגדולות ביותר להעסיק כח אדם או חברת ייעוץ השמה לצרכי כוח האדם שלך היא משום שיש להם גישה לכישרון הטוב ביותר, גם אם הוא מוסתר. הם יכולים לעזור להגיע למאגר גדול יותר של כישרונות שהוא פסיבי, סלקטיבי או נסתר. יש מאגר גדול של מועמדים שכיום מועסקים במקום אחר ואינם מחפשים באופן פעיל אחר מקומות עבודה. ליועץ כוח אדם יש גישה לפרטי מועמדים כאלה ויכול לעזור לעסק שלך להגיע אליהם. בנוסף, יועצי כוח האדם יכולים גם לחצות מדינות כדי למצוא את הכישרון הנכון המוסתר ביבשת אחרת.

מכיוון שהוא מכיר את השוק פנימה והחוצה – יועצי כוח האדם הם מומחים לאיתור, סינון, סריקה, הערכה וראיון של המועמדים שיתאימו לדרישות החברה. יש להם תובנות לגבי השוק איתם הם עוסקים ויש להם את כל המידע על הכישרון הזמין ומערך המיומנויות הנדרש, כשירות ההשכלה, הניסיון וכו ‘, לתפקיד. כמו שיועץ כוח אדם היה יודע איזה כישרון המגייס רוצה ואיפה הם יכולים למצוא אותם. הידע שלהם בשוק מאפשר להם גם להציע פתרונות חלופיים למקרה שמגייס לא מצליח למצוא את המועמד הרצוי.

בקצרה, חברת ייעוץ כוח אדם מסייעת לחברות למלא את צרכי כוח האדם שלהן על ידי השגת כל המועמדים המתאימים ממאגר המועמדים הגדול. על ידי העסקת ייעוץ לכוח אדם, עסקים יכולים למצוא את הכישרון הטוב ביותר למשרות הפנויות שלהם מבלי להשקיע מאמצים, משאבים או זמן נוספים.